دریافت فرم عضویت

در انجمن ما عضو شوید

شما با عضویت افتخاری / وابسته / پیوسته، در انجمن ارتباطات و تبلیغ، علاوه بر برخورداری از حمایت معنوی انجمن، می توانید با عضویت پیوسته در انتخابات آن شرکت کرده و اعضاء هیئت مدیره آن را تعیین نمائید.
​​​​​​​
مرحله اول: عضو وابسته انجمن شوید. (مختص طلاب برادر و خواهر ایرانی و غیر ایرانی دارای سطح 3 حوزوی)
مرحله دوم: از بین اعضاء وابسته، کسانی که دارای دانش و تخصص لازم در زمینه های ارتباطات و تبلیغ دارند با تصویب هیئت مدیره به عضویت 
پیوسته انجمن در می آیند.

​​​​​​​فرهیختگان دانشگاهی می توانند عضو افتخاری انجمن شوند.

فرم عضویت را کامل کنید و آن را به همراه فایل مدارک علمی و اوراق هویتی به ایمیل انجمن (info@sarais.ir) ارسال کنید.

ظرفیت علمی خودتان را در عرصه های ارتباطات و تبلیغ کشف کنید

شما با عضویت در انجمن ارتباطات و تبلیغ حوزه های علمیه و مشارکت در برنامه های علمی آن با همراهی اساتید برتر، پیرامون موضوعات به روز جامعه و مورد نیاز محافل علمی، گامهای جدید علمی خود را بر می دارید و افق های بلندتری را برای خود ترسیم می کنید.

گواهی عضویت در انجمن برای محافل علمی و آموزشی به خصوص برای اعضاء هیئت علمی معتبر می باشد.

گواهی معتبر عضویت

انجمن با پرداختن به موضوع های مورد نیاز جامعه و محافل علمی توانسته است قدم های شایسته ای را در به روز رسانی سطح دانش مخاطبین خود بردارد.

کسب دانش روز​​​​​​​

انجمن توانسته است با استفاده از اساتید برتر و ایجاد ارتباط موثر و سهل الوصول با ایشان زمینه شکل گیری شبکه علمی تخصصی را فراهم نماید.

جامعه کاربری

در کنار شما هستیم
نیاز به مشاوره علمی در عرصه ارتباطات و تبلیغ دارید؟

انجمن با بهره مندی از اساتید ممتاز حوزوی در عرصه ارتباطات و تبلیغ می تواند مشاور خوبی برای شما در رفع نیازهای علمی و پژوهشی تان از جمله؛ انتخاب عناوین پایان نامه، دامنه یابی زمینه های مطالعاتی، نیاز سنجی در انتخاب عناوین مقالات علمی پژوهشی باشد.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش